Het salon van Hostellerie Kemmelberg **** is een multifunctionele zaal : ze kan zowel voor vergaderlocatie als feestzaal worden gebruikt. Ze ligt midden in het natuurgebied “De Kemmelberg” (Heuvelland nabij Ieper).


Het “Salon” van Hostellerie Kemmelberg **** (Heuvelland nabij Ieper) wordt vooral gebruikt voor:
- Recepties / Persvoorstellingen
- Seminaries
- Familiebijeenkomsten / Huwelijken / Eerste- en Plechtige Communifeesten
- Verjaardagsfeesten
- Vergaderingen van Serviceclubs
- Bijeenkomsten / maaltijden van diverse socioculturele verenigingen
- …

De zaal beschikt over een werkende open haard en een authentiek parketten vloer. Er is tevens een verplaatsbare wand waardoor het salon kan worden afgesloten van de rest van het gebouw, of net niet.
Er zijn projectiemogelijkheden: groot ingebouwd projectiescherm. Ad hoc projector. Audio is voorzien via versterker en Bose audio boxen en draadloze micro (met statief). Er staat tevens een reuze LED internet tv opgesteld met ambi-light.
De zaal sluit aan op een terras die exclusief wordt ter beschikking gehouden van de gebruikers van het salon. Van op dit terras heeft met een bijzonder mooi zicht op de Frans-Vlaamse vlakte. Het terras beschikt over een luifel. Het wordt van tijd tot tijd ingezet voor de organisatie van barbecues of andere clubactiviteiten.



U wil ook onze zaal “Het Salon” als vergaderlocatie, feestzaal, enz. gebruiken ? Contacteer ons via ons contactformulier of bel ons op +32 57 45 21 60.