Iedere dag weer staan Antoinette en gastvrouw Kristine klaar om voor U en uw gezelschap een uitgebreid ontbijt met kwaliteitsproducten (inclusief gerookte zalm, cava, …) te serveren.

Wist U trouwens dat ze dit jaarlijks doen voor meer dan 5.000 gasten? Ze weten dus van wanten! Zelfs bij zo’n monstercijfers blijft alles steeds rustig en gemoedelijk, wat je ook van een ontbijt verwacht.
En dat met een zeer mooi en uniek uitzicht op de Frans-Vlaamse vlakte. Ook onze open haard is een pluspunt. Bij mooi weer wordt er ook opgediend op het panoramaterras! Op een aantal grote frames, zeg maar Tv’s, krijgen de ontbijtgasten ook de mooiste foto’s van Vlaanderen te zien ( doorgestuurd via onze website www.top.vlaanderen ).



foto’s te zien zoals bijvoorbeeld over de Herfst, het Bos, de Winter, de wilde boshyacinten, enzovoort.
Het ontbijt wordt opgediend tussen 8h en 10h 30 in het totaal vernieuwde salon van Hostellerie Kemmelberg **** .



Ook niet hotel-gasten reserveren regelmatig bij ons. Gewoon reserveren via onze webstek. Grotere groepen kunnen, indien gewenst, beschikken over een aparte ruimte.
Assistentie nodig of speciale verzoekjes (zoals bijvoorbeeld een vroeger aanvangsuur voor Uw groep) ? Mail naar info@kemmelberg.be of bel naar +32 57 45 21 60 (liefst tussen woensdag en zaterdag en tussen 11h en 16h).
Tip 1: Je kunt ons ontbijtbuffet ook schenken aan Uw vrienden of familie. Contacteer ons hiervoor.
Tip 2: Weet dat U ook Uw ontbijt met ecocheques kan betalen bij ons (aangezien we over het internationale ecolabel “De Groene Sleutel” beschikken). Aardig meegenomen, toch?